پنج‌شنبه, 28 دی 1396
عنوان : نشست هم اندیشی اعضای كمیسیون امور بانوان دانشگاه برگزار شد
کد خبر : ۱۲۸۲۱
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ 
ساعت : ۸:۱۰:۴۵

 

نشست هم اندیشی دبیر و اعضای کمیته های کمیسیون امور بانوان دانشگاه شهید چمران اهواز به منظور تبادل نظر در خصوص برنامه های شش ماهه دوم  این کمیسیون، در دانشگاه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دبیر کمیسیون امور بانوان دانشگاه در این نشست که دانشگاه برگزار شد، به ارائه گزارشی از برنامه‌های نیمه دوم سال پرداخت و اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد این برنامه برای اعضای هیئت‌علمی و کارکنان خانم دانشگاه اجرایی شود .

پروانه ولوی به برگزاری همایش زنان فرهیخته در دانشگاه شهید چمران اهواز اشاره کرد و گفت: در این همایش از کتاب استادان زن فرهیخته دانشگاه(استاد تمام) نیز رونمایی می‌شود .

وی ادامه داد: همچنین این کتاب به همایش زنان فرهیخته اسلامی که پایان امسال در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد .

در ادامه این نشست دکتر صدیقه حیدری نژاد، رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز، از فعالیت‌های انجام‌شده در کمیسیون امور بانوان این دانشگاه تقدیر کرد .

وی همچنین بر لزوم برقراری ارتباط پژوهشی، علمی و تحقیقاتی بین کمیسیون امور بانوان دانشگاه شهید چمران اهواز و دستگاه‌های اجرایی استان تأکید کرد .

در ادامه دکتر مهناز کسمتی عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهید چمران اهواز نیز گفت: در نشستی با رئیس و مسئولان دانشگاه باید مسئله اختصاص مکانی برای برگزاری کارگاه‌های کمیسیون امور بانوان دانشگاه مطرح و این مسئله جزو مطالبات بانوان هیئت‌علمی و شاغل در این دانشگاه باشد .

وی همچنین خواستار برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح برای اعضای هیئت‌علمی و کارکنان زن دانشگاه شهید چمران اهواز از سوی کمسیون امور بانوان دانشگاه شد .

گفتنی است در این نشست اعضاء به بیان نظرات خود در خصوص چگونه بهتر برگزار شدن برنامه‌های کمیسیون امور بانوان دانشگاه شهید چمران اهواز پرداختند .

همچنین در پایان با اهدای هدایایی از فعالیت های بانوان فعال هیئت علمی دانشگاه که کمیسیون امور بانوان را در اجرای برنامه ها همیاری دادند، تقدیر شد .بازگشت           چاپ چاپ         
 
آدرس:اهواز-اتوبان گلستان-دانشگاه شهید چمران-سازمان مرکزی طبقه سوم -کد پستی 6135783151

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8